Persil niestrudzenie dokłada starań, aby dostarczać Tobie i Twojej rodzinie rozwiązania wykorzystujące najlepsze i najbardziej nowoczesne technologie gwarantujące idealną czystość prania. Każdy produkt jest opracowywany z myślą o konkretnych potrzebach, dlatego ich skład nie jest jednakowy.

 

Wszystkie składniki są starannie dobierane, aby zapewnić jak największą skuteczność, a jednocześnie chronić skórę i środowisko. Dowiedz się więcej o składnikach Persil, wybierając je z poniższej listy.

Henkel od dawna dba o to, aby wszystkie oferowane przez firmę produkty były poddawane drobiazgowym testom i spełniały wymogi dotyczące ochrony zdrowia i środowiska. W produktach Persil wykorzystujemy wyłącznie składniki zgodne z wszystkimi wymogami prawnymi obowiązującymi w UE i poddawane licznym testom potwierdzającym zgodność z wytycznymi dotyczącymi zdrowia. Dalsze informacje na temat bezpieczeństwa produktów są dostępne tutaj.

 

Dalsze informacje na temat naszego zobowiązania znajdują się na następującej stronie internetowej: Nie testujemy na zwierzętach naszych produktów do prania i czyszczenia.

 

Dalsze informacje na temat mikroplastiku są dostępne tutaj.

 

Znajdź rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb

Skóra wrażliwa

Żel Persil Sensitive i proszek Persil Sensitive zostały opracowane z myślą o ludziach ze skórą wrażliwą. W recepturach tych szczególnie dobrze dostosowanych do potrzeb skóry wrażliwej detergentów wykorzystano specjalne substancje zapachowe odpowiednie dla alergików, a jednocześnie całkowicie wyeliminowano z nich barwniki.

Higieniczna czystość

Czyste pranie pomaga zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczne środowisko. Produkty Persil z technologią głębokiego oczyszczania gwarantują higieniczną czystość prania.