Substancje zapachowe

surfactants

Ciekawe fakty

Substancje zapachowe to mieszanina składników zapachowych, dzięki którym uprane tkaniny mają przyjemny zapach. Wśród kilku tysięcy różnych składników zapachowych wykorzystywanych do stworzenia przyjemnego i trwałego aromatu znajdują się takie, które częściej niż inne są kojarzone z alergią – dlatego ich nazwy są umieszczane na opakowaniach kosmetyków oraz detergentów i produktów czyszczących. Z tego samego powodu są one wyraźnie oznaczone na etykietach Persil. Dzięki temu alergicy mogą podczas zakupów unikać produktów zawierających szkodliwe dla nich substancje.


<h2>Ciekawe fakty<br>
</h2>

Jak używamy substancji zapachowych?

Substancje zapachowe nadają przyjemny i trwały aromat nie tylko upranym tkaninom, ale też samym produktom Persil. W zależności od wariantu wybieramy substancje zapachowe tak, aby zapach świeżego, czystego prania był bardziej trwały. Ponadto niektóre specjalnie opracowane substancje zapachowe neutralizują nieprzyjemne zapachy, co jest szczególnie ważne w przypadku odzieży sportowej. Wszystkie substancje zapachowe, których używamy, są zgodne z wszystkimi obowiązującymi wymogami prawnymi i poddawane licznym testom potwierdzającym zgodność z wytycznymi dotyczącymi zdrowia. W naszych produktach do skóry wrażliwej nie znajdują się żadne substancje zapachowe wymagające wymienienia na etykiecie.


<h2>Jak używamy substancji zapachowych?<br>
</h2>

 

Skąd pochodzi ten składnik?

 

Niektóre składniki zapachowe używane przez Persil są pochodzenia naturalnego. Niemniej jednak niektóre są wytwarzane sztucznie w celu pozbycia się niechcianych produktów ubocznych występujących w naturze lub zapewnienia odpowiedniej ilości składnika.

Znajdź rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb

  • Skóra wrażliwa

    Żel Persil Sensitive i proszek Persil Sensitive zostały opracowane z myślą o ludziach ze skórą wrażliwą. W recepturach tych szczególnie dobrze dostosowanych do potrzeb skóry wrażliwej detergentów wykorzystano specjalne substancje zapachowe odpowiednie dla alergików, a jednocześnie całkowicie wyeliminowano z nich barwniki.

  • Higieniczne czyste pranie

    Higieniczna czystość

    Od kilkudziesięciu lat naszą pasją jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających doskonale dbać o tkaniny. Czyste tkaniny pomagają zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczne środowisko. Produkty Persil z technologią Deep Clean Plus gwarantują higieniczną czystość, jakiej pragniesz.