Skip to Content

Skóra wrażliwa

Czy Ty lub ktoś z Twoich bliskich ma skórę wrażliwą? Jeśli tak, nasz detergent do prania przyjazny dla alergików to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

surfactants

Czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny ma skórę wrażliwą? Jeśli tak, nasz Persil Sensitive przyjazny dla alergików to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Już w 2009 roku Persil Sensitive jako pierwszy detergent na świecie otrzymał nagrodę European Centre for Allergy Research Foundation (ECARF) za przystosowanie do potrzeb alergików. W produktach Persil Sensitive wykorzystano specjalne substancje zapachowe odpowiednie dla alergików, a jednocześnie całkowicie wyeliminowano z nich barwniki.

Tutaj znajdziesz więcej informacji

Produkt Persil Sensitive  zawiera rozjaśniacze optyczne, dzięki którym pranie jest nieskazitelnie białe.

Czy alergicy powinni używać mniejszej dawki detergentu niż ta podana na opakowaniu?
Nie. Dawka środka do prania Persil Sensitive powinna zawsze być dopasowana do twardości wody i poziomu zabrudzenia prania, zgodnie z wytycznymi na opakowaniu.

Znajdź rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb

  • Higieniczne czyste pranie

    Higieniczna czystość

    Od kilkudziesięciu lat naszą pasją jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających doskonale dbać o tkaniny. Czyste tkaniny pomagają zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczne środowisko. Produkty Persil z technologią Deep Clean Plus gwarantują higieniczną czystość, jakiej pragniesz.

  • Odpowiedzialność firmy Henkel

    Jesteśmy pionierami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, dlatego chcemy promować nowe rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi, a także dbać o rozszerzanie naszej działalności biznesowej w odpowiedzialny sposób oraz o dobre wyniki finansowe. Te cele przyświecają działaniom naszej firmy w całym łańcuchu wartości.