Skip to Content

Surfaktanty

surfactants

Ciekawe fakty

Surfaktanty to główne składniki większości detergentów i środków do czyszczenia. Usuwają plamy i zabrudzenia z ubrań oraz sprawiają, że brud jest odprowadzany razem z wodą.


surfactants

Więcej o surfaktantach w produktach Persil

W produktach marki Persil wykorzystywane są dwie grupy surfaktantów:

Surfaktanty anionowe

Skuteczne w usuwaniu osadów olejowych oraz zabrudzeń zawierających olej/glinę

Surfaktanty niejonowe

Doskonale usuwają nawet najtrudniejsze plamy z tłuszczu


Jak używamy surfaktantów?

Do zagwarantowania nieskazitelnej i trwałej czystości: Persil wykorzystuje surfaktanty, aby oferować skuteczne detergenty, którym możesz zaufać. Wszystkie używane przez nas surfaktanty są w pełni biodegradowalne.

Firma Henkel nie stosuje oleju palmowego w swoich produktach a jedynie niektóre surowce naszych produktów zawierają olej palmowy i są one certyfikowane co pozwala opracować i wdrożyć światowe standardy dotyczące zrównoważonego oleju palmowego.


Znajdź rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb

  • Skóra wrażliwa

    Żel Persil Sensitive i proszek Persil Sensitive zostały opracowane z myślą o ludziach ze skórą wrażliwą. W recepturach tych szczególnie dobrze dostosowanych do potrzeb skóry wrażliwej detergentów wykorzystano specjalne substancje zapachowe odpowiednie dla alergików, a jednocześnie całkowicie wyeliminowano z nich barwniki.

  • Higieniczne czyste pranie

    Higieniczna czystość

    Od kilkudziesięciu lat naszą pasją jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających doskonale dbać o tkaniny. Czyste tkaniny pomagają zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczne środowisko. Produkty Persil z technologią Deep Clean Plus gwarantują higieniczną czystość, jakiej pragniesz.