Skip to Content

Współpraca

Renomowane firmy i popularne marki od wielu lat wspierają markę Persil. Jesteśmy dumni z tego wsparcia i pragniemy przedstawić na tej stronie firmy partnerskie. Dowiedz się więcej o naszych partnerach:

Kobieta z fioletowym ubraniem w dłoni patrząca na dziecko

Urządzenia Bosch do prania i suszenia

Od 75 lat marka Bosch jest uosobieniem rozwoju, jakości technicznej i niezawodności w dziedzinie urządzeń AGD. Dlatego nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnych metod prania bez Boscha. Firma Bosch, posiadająca ponad 1000 patentów w dziedzinie prania i suszenia, stoi na czele innowacji. Wszystkie innowacje techniczne opracowane przez firmę Bosch mają zawsze jeden wspólny cel: Oczekiwana przez klientów skuteczność i możliwie jak największa oszczędność energii. Dlatego Bosch zapewnia za każdym razem perfekcyjne pranie.

Dziewczynka siedząca przy pralce

Innowacje marki Siemens

Gospodarstwo domowe działa sprawniej dzięki urządzeniom łączącym wysokiej jakości technologie z nowatorskimi funkcjami i niskim zużyciem energii. Wszystkie te innowacje przyczyniają się do skuteczności i komfortu prania. Na przykład pierwsza pralka, która wie, jak usunąć plamy. Zewnętrzny / wodoszczelny cykl pierze i jednocześnie nadaje wodoodporności tkaninom technicznym, a bęben varioSoft zapewnia wyjątkowo łagodne pranie i izolację akustyczną. Najlepsza kreacja Siemens: pierwsza suszarka na świecie, utrzymująca niski poziom zużycia energii dzięki automatycznej funkcji auto-czyszczenia w skraplaczu.

Kobieta i mężczyzna przyglądający się przedmiotowi

System Siemens chroniący przed plamami

Trawa, pomidory, czerwone wino. Każda plama jest inna. Dzięki innowacyjnemu systemowi chroniącemu tkaniny przed zaplamieniem, każda plama traktowana jest indywidualnie. W tym celu najnowsza technologia firmy Siemens kontroluje inteligentne sekwencje programów i ruchy bębna, w zależności od typów plam. Oznacza to, że pranie będzie prane delikatnie lub intensywnie, w zależności od wymagań. Unikalna konstrukcja bębna varioSoft umożliwia aktywne usuwanie plam, podobnie jak asymetryczne łopatki. Pozwala to na usunięcie plam bez wysiłku i bez specjalnych dodatkowych detergentów.

Kobieta rozmawiająca przez telefon

Lindner Hotels & Resorts

Atrakcyjne miejsca spotkań biznesowych, czarujące spa, wyrafinowane hotele sportowe i golfowe. Lindner Hotels & Resorts są tak różnorodne, jak potrzeby ich gości. Obsługa - uprzejma i życzliwa. Koncept - zmiana istniejących norm i innowacja. Tam, gdzie jakość odgrywa kluczową rolę, oczywiste jest, że najlepszy niemiecki detergent ma swoje miejsce. Przekonaj się na własne oczy w Lindner Hotel i pozwól się oczarować!