Skip to Content

Dla czystszego świata

Dla czystszego świata

Od kilkudziesięciu lat naszą pasją jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących najwyższą czystość tkanin. Z zaangażowaniem podejmujemy działania pozwalające sprawić, aby świat był czystszy – dostarczamy produkty, które są nie tylko bezpieczne dla Ciebie, Twojej rodziny i środowiska naturalnego, ale też zapewniają idealną skuteczność prania.

 • Nasze receptury są nieustannie rozwijane, aby umożliwić osiąganie coraz lepszych rezultatów prania w niskich temperaturach, a tym samym ograniczyć zużycie energii i wpływ na środowisko.
 • Nasze składniki są ciągle ulepszane w celu zwiększenia ich degradowalności i zapewnienia ochrony przyrody.

Obecnie wszystkie opakowania marki Persil utylizowane w prawidłowy sposób można w całości poddać recyklingowi. Dążymy też do zwiększenia w najbliższych latach zawartości plastiku z recyklingu w naszych opakowaniach oraz do korzystania z tworzyw organicznych.

Persil: odpowiedzialne innowacje dla Ciebie i środowiska. Droga do czystszego świata, krok po kroku.

Nasze składniki
Nasze opakowania
Nasz proces produkcji
Twój wkład

Dbanie o czystość naszego świata

 • Nasze certyfikaty

  Henkel jest pionierem w zakresie opracowywania detergentów przyjaznych dla środowiska oraz pierwszą firmą, która w 2005 roku przystąpiła do „A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning”. Firmy, które dołączyły do inicjatywy International Laundry & Home Care Association (A.I.S.E., Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości) zobowiązują się do ciągłego rozwijania swoich procedur i składania rocznych raportów na temat rozwoju gospodarczego, środowiskowego i społecznego w oparciu o konkretne kluczowe wskaźniki.

 • Skóra wrażliwa

  Żel Persil Sensitive i proszek Persil Sensitive zostały opracowane z myślą o ludziach ze skórą wrażliwą. W recepturach tych szczególnie dobrze dostosowanych do potrzeb skóry wrażliwej detergentów wykorzystano specjalne substancje zapachowe odpowiednie dla alergików, a jednocześnie całkowicie wyeliminowano z nich barwniki.

 • Higieniczne czyste pranie

  Higieniczna czystość

  Od kilkudziesięciu lat naszą pasją jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających doskonale dbać o tkaniny. Czyste tkaniny pomagają zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczne środowisko. Produkty Persil z technologią Deep Clean Plus gwarantują higieniczną czystość, jakiej pragniesz.

Odpowiedzialność firmy Henkel

Jesteśmy pionierami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, dlatego chcemy promować nowe rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi, a także dbać o rozszerzanie naszej działalności biznesowej w odpowiedzialny sposób oraz o dobre wyniki finansowe. Te cele przyświecają działaniom naszej firmy w całym łańcuchu wartości.