Skip to Content

Nasze składniki

Nasze składniki

Persil niestrudzenie dokłada starań, aby dostarczać Tobie i Twojej rodzinie rozwiązania wykorzystujące najlepsze i najbardziej nowoczesne technologie gwarantujące idealną czystość prania. Każdy produkt jest opracowywany z myślą o konkretnych potrzebach, dlatego ich skład nie jest jednakowy.

Wszystkie składniki są starannie dobierane, aby zapewnić jak największą skuteczność, a jednocześnie chronić skórę i środowisko. Dowiedz się więcej o składnikach Persil, wybierając je z poniższej listy.

 • Surfaktanty

  Surfaktanty

 • Enzymy

  Enzymy

 • Polimery

  Polimery

 • Substancje zapachowe

  Substancje zapachowe

 • Konserwanty

  Konserwanty

Henkel od dawna dba o to, aby wszystkie oferowane przez firmę produkty były poddawane drobiazgowym testom i spełniały wymogi dotyczące ochrony zdrowia i środowiska. W produktach Persil wykorzystujemy wyłącznie składniki zgodne z wszystkimi wymogami prawnymi obowiązującymi w UE i poddawane licznym testom potwierdzającym zgodność z wytycznymi dotyczącymi zdrowia. Dalsze informacje na temat bezpieczeństwa produktów są dostępne tutaj.

Dalsze informacje na temat naszego zobowiązania znajdują się na następującej stronie internetowej: Nie testujemy na zwierzętach naszych produktów do prania i czyszczenia.

Dalsze informacje na temat mikroplastiku są dostępne tutaj.

Znajdź rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb

 • Skóra wrażliwa

  Żel Persil Sensitive i proszek Persil Sensitive zostały opracowane z myślą o ludziach ze skórą wrażliwą. W recepturach tych szczególnie dobrze dostosowanych do potrzeb skóry wrażliwej detergentów wykorzystano specjalne substancje zapachowe odpowiednie dla alergików, a jednocześnie całkowicie wyeliminowano z nich barwniki.

 • Higieniczne czyste pranie

  Higieniczna czystość

  Od kilkudziesięciu lat naszą pasją jest opracowywanie innowacyjnych rozwiązań pozwalających doskonale dbać o tkaniny. Czyste tkaniny pomagają zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczne środowisko. Produkty Persil z technologią Deep Clean Plus gwarantują higieniczną czystość, jakiej pragniesz.