Skip to Content

Twój wkład

surfactants

Każdy z nas jest ważny i może zaangażować się w działania na rzecz poprawy sytuacji na świecie. Ty także. Marka Persil ciągle stara się, aby jej działalność wywierała możliwie najbardziej pozytywny wpływ, a Ty możesz nas w tym wspierać! Wystarczy wprowadzić niewielkie zmiany w codziennym życiu, aby zrobić coś na rzecz czystszego świata.

 • Jak prawidłowo dozować

  Jak dozować detergent

 • Jak oszczędzić wodę i energię

  Jak oszczędzić wodę i energię

 • Jak przeprowadzić upcykling naszych produktów

  Jak przeprowadzić upcykling naszych produktów

Dbanie o czystość naszego świata

 • Nasze certyfikaty

  Henkel jest pionierem w zakresie opracowywania detergentów przyjaznych dla środowiska oraz pierwszą firmą, która w 2005 roku przystąpiła do „A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning”. Firmy, które dołączyły do inicjatywy International Laundry & Home Care Association (A.I.S.E., Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości) zobowiązują się do ciągłego rozwijania swoich procedur i składania rocznych raportów na temat rozwoju gospodarczego, środowiskowego i społecznego w oparciu o konkretne kluczowe wskaźniki.

 • Odpowiedzialność firmy Henkel

  Jesteśmy pionierami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, dlatego chcemy promować nowe rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi, a także dbać o rozszerzanie naszej działalności biznesowej w odpowiedzialny sposób oraz o dobre wyniki finansowe. Te cele przyświecają działaniom naszej firmy w całym łańcuchu wartości.