Jak przeprowadzić upcykling naszych produktów

surfactants

Twój pozytywny wkład w ochronę środowiska nie musi być nudnym zadaniem. Przy odrobinie kreatywności możesz nadać swojemu opakowaniu Persil drugie życie, inne niż sortowanie go w strumieniu recyklingu.

Poniżej znajdziesz kilka pomysłów, jak ponownie wykorzystać puste opakowania Persil, dobrze się przy tym bawiąc i pomagając środowisku.

 • Upcycle your Persil Gel bottle into a watering can

  Stwórz konewkę z butelki Persil Gel

 • Upcycle your Persil Powder box into a magazine rack

  Stwórz teczkę na dokumenty z opakowania Persil Gel

 • Upcycle your Persil Discs box into a knitting basket

  Stwórz domowe koszyki prysznicowe z opakowania Persil Discs

Dla czystszego świata

 • Nasze certyfikaty

  Henkel jest pionierem w zakresie opracowywania detergentów przyjaznych dla środowiska oraz pierwszą firmą, która w 2005 roku przystąpiła do „A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning”. Firmy, które dołączyły do inicjatywy International Laundry & Home Care Association (A.I.S.E., Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości) zobowiązują się do ciągłego rozwijania swoich procedur i składania rocznych raportów na temat rozwoju gospodarczego, środowiskowego i społecznego w oparciu o konkretne kluczowe wskaźniki.

 • Odpowiedzialność firmy Henkel

  Jesteśmy pionierami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, dlatego chcemy promować nowe rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi, a także dbać o rozszerzanie naszej działalności biznesowej w odpowiedzialny sposób oraz o dobre wyniki finansowe. Te cele przyświecają działaniom naszej firmy w całym łańcuchu wartości.