Czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny ma skórę wrażliwą? Jeśli tak, nasz Persil Sensitive przyjazny dla alergików to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Już w 2009 roku Persil Sensitive jako pierwszy detergent na świecie otrzymał nagrodę European Centre for Allergy Research Foundation (ECARF) za przystosowanie do potrzeb alergików. W produktach Persil Sensitive wykorzystano specjalne substancje zapachowe odpowiednie dla alergików, a jednocześnie całkowicie wyeliminowano z nich barwniki.

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji

 

Produkt Persil Sensitive  zawiera rozjaśniacze optyczne, dzięki którym pranie jest nieskazitelnie białe.

 

Czy alergicy powinni używać mniejszej dawki detergentu niż ta podana na opakowaniu?

 

Nie. Dawka środka do prania Persil Sensitive powinna zawsze być dopasowana do twardości wody i poziomu zabrudzenia prania, zgodnie z wytycznymi na opakowaniu.

Znajdź rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb

Higieniczna czystość

Czyste pranie pomaga zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczne środowisko. Produkty Persil z technologią głębokiego oczyszczania gwarantują higieniczną czystość prania.

Odpowiedzialność firmy Henkel

Jesteśmy pionierami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, dlatego chcemy promować nowe rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi, a także dbać o rozszerzanie naszej działalności biznesowej w odpowiedzialny sposób oraz o dobre wyniki finansowe. Te cele przyświecają działaniom naszej firmy w całym łańcuchu wartości.