Jakie proszki do prania dla niemowląt wybrać?

W tygodniach i miesiącach poprzedzających narodziny dziecka oczekiwanie na nowego członka rodziny jest bardzo emocjonujące: przyszli rodzice dekorują pokój i w pośpiechu kupują śpioszki. Pamiętaj jednak, że jeszcze przed narodzinami dziecka należy koniecznie wyprać nowe ubranka w najwyższej dopuszczalnej temperaturze, aby usunąć z nich chemikalia tekstylne i wszelkie szkodliwe substancje. Jeśli ubranka dla niemowląt są już w użyciu, narażone są na wiele zabrudzeń: oprócz mleka matki i pokarmu dla niemowląt, od czasu do czasu pojawiają się na nich także plamy z zawartości pieluszek. Odpowiedni proszek do prania dla niemowląt powinien być nie tylko delikatny, ale i efektywny w usuwaniu uporczywych zabrudzeń.

 

Proszki do prania Persil dla niemowlęcych ubrań

Persil oferuje produkty przeznaczone specjalnie dla wrażliwej skóry najmłodszych. Linia Sensitive łączy w sobie czystość z delikatnością. Produkty Persil Sensitive są przyjazne dla delikatnej skóry, co potwierdza znak ECARF „Allergy Friendly” na opakowaniu. Ta gama produktów obejmuje między innymi Żel Persil Sensitive oraz Proszek Persil Sensitive. Oba detergenty sprawdzą się szczególnie dobrze w przypadku niemowlęcych ubranek.

 

Alternatywy dla odplamiaczy i płynów do płukania

Trudniejsze plamy, które często występują na dziecięcych ubrankach można usunąć dzięki odpowiedniemu sposobowi. Nie chcesz używać odplamiacza do ubranek swojego maleństwa? Wystarczy wetrzeć niewielką ilość detergentu, na przykład Żelu Persil Sensitive w zabrudzone miejsce. Po upływie pewnego czasu wypierz ubranka w pralce, tak samo jak robisz to zazwyczaj. Jeżeli następnie wysuszysz je w suszarce, zamiast na świeżym powietrzu, staną się szczególnie miłe i miękkie w dotyku. Wszystkie wskazówki dotyczące prania nie tylko niemowlęcych ubrań znajdziesz w naszych poradnikach dotyczących prania.

Kliknij START, aby odsłuchać

Your browser does not support HTML5 <AUDIO> element. Download audio.